program w przestrzeni strefy

4 czerwca

sobota

  • PALETA KOLORÓW – warsztaty malowania / Nadia Mishchenko / Stowarzyszenie Magnolia

    • 13:00
    Speakers
  • Warsztaty ogrodnicze

    • 14:30
    Speakers
  • Wyraź się przez sztukę / Danuta Sosonowa, Joseph Łapiński / Stowarzyszenie Przyjaciół Piecek-Migowa w Gdańsku Dom Sąsiedzki

    • 16:00
    Speakers
  • Cyrylica graficznie i artystycznie / Tanya Bakum, Dmytro Krasnyi / Fundacja Mewka

    • 17:00
    Speakers
  • Czytanie Konstytucji RP / Ewa Topór-Nawarecka / Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze

    • 10:00
    Speakers
  • Dlaczego organizacji pozarządowych nie ma w mediach? Warsztat pisanie informacji prasowych i kontaktu z mediami / Sebastian Pypłacz / Stowarzyszenie BoMiasto

    • 12:00
    Speakers
  • Usługi opiekuńcze w schronisku dla bezdomnych / Magdalena Harasimowicz-Kulewicz, Beata Pawlik / Stowarzyszenie Edukatorów i Terapeutów „Zaczarowani”

    • 13:00
    Speakers
  • Warsztaty z wyznaczania granic / Fundacja Centrum Praw Kobiet

    • 14:00
    Speakers
  • Wystawa wędrowna / Joanna Borowiec, Anna Julia Lewandowska / Fundacja Q Sztuce

    • cały dzień
    Speakers
  • Gość w dom / Lidia Makowska / Trójmiejska Akcja Kobieca

    • 15:00
    Speakers
  • Wszyscy gramy w jednej drużynie / Tomasz Pogonowski / Fundacja Pomagamy Nie Ziewamy

    • cały dzień
    Speakers
  • Rebusy językowe / Katarzyna Wróblewska / Stowarzyszenie Przyjaciół Piecek-Migowa w Gdańsku Dom Sąsiedzki

    • 16:00
    Speakers
  • Wystawa / WL4

    • cały dzień
    Speakers
  • Tylko razem zmienimy świat na lepszy i bardziej eko / Alicja Żarkiewicz / Fundacja MAMYWENE

    • 17:00
    Speakers
  • Warsztaty i animacje / Stowarzyszenie Sportowe Ich Własna Liga

    • cały dzień
    Speakers
  • Happening w postaci Muralu pt. „Chcę mieć prawo do…I want to have right to …Хочу мати право на .. .Je veux avoir droit à … ”  / Joanna Borowiec, Anna Julia Lewandowska / Fundacja Q Sztuce

    • cały dzień
    Speakers
  • Warsztaty tworzenia ozdób dla każdego / Danuta Płuzińska-Siemieniuk / ISE Dolne Miasto

    • 10:00
    Speakers
  • Mama i tata idą głosować. Warsztaty edukacyjne dla dzieci / Wiktoria Krezymon / Stowarzyszenie Razem w Europie

    • 11:00
    Speakers
  • Warsztaty eko dla dzieci / Klaudia Schielmann, Vanessa Kulak / Fundacja Pomagamy Nie Ziewamy

    • 12:00
    Speakers

5 czerwca

niedziela

  • Happening w postaci Muralu pt. „Chcę mieć prawo do…I want to have right to …Хочу мати право на .. .Je veux avoir droit à … ”  / Joanna Borowiec, Anna Julia Lewandowska / Fundacja Q Sztuce

    • cały dzień
    Speakers
  • Jak rozmawiać na trudne tematy? O wykorzystaniu sztuki w procesie edukacji / Joanna Borowiec, Anna Julia Lewandowska / Fundacja Q Sztuce

    • 10:00
    Speakers
  • Ankieta Kuja Kuja / Klaudia Khan / Alight

    • 11:00
    Speakers
  • Stacja Pokoju / Julia Woźniak, Maciej Rotowski / Peace Ambassadors Poland

    • 12:00
    Speakers
  • Zrób sobie broszkę / Agnieszka Gleinert-Pobłocka / Kaszubski Uniwersytet Ludowy

    • 13:00
    Speakers
  • Warsztaty tworzenia, malowania swojej własnej koszulki / Agnieszka Maliszewska / Fundacja Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego

    • 14:00
    Speakers
  • Prelekcja Ogród Miejski PLONY / Michalina Jasińska, Agata Biernacik, Emila Dorniak / Fundacja PLONY

    • 15:00
    Speakers
  • Kaszubskie kwiaty / Agnieszka Gleinert-Pobłocka, Krystyna Guzińska / Kaszubski Uniwersytet Ludowy

    • 16:00
    Speakers
  • Malowanie toreb i koszulek „Konstytucja” / Małgorzata Antuszewicz / Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze

    • 17:00
    Speakers
  • Pierwsza Pomoc Psychologiczna / Joanna Brzezińska / Fundacja Q

    • 10:00
    Speakers
  • Ocean pełen plastiku i sortowanie śmieci / Klaudia Schielmann / Fundacja Pomagamy Nie Ziewamy

    • 11:00
    Speakers
  • Jak komunikować się z uchodźcami z Ukrainy? / Ivan Kysloshchuk / Fundacja Instytut Polska-Ukraina

    • 12:00
    Speakers
  • Wystawa wędrowna / Joanna Borowiec, Anna Julia Lewandowska / Fundacja Q Sztuce

    • cały dzień
    Speakers
  • Warsztaty okołomedyczne / Magdalena Harasimowicz-Kulewicz, Grzegorz Korpalski / Stowarzyszenie Edukatorów i Terapeutów „Zaczarowani”

    • 13:00
    Speakers
  • Wszyscy gramy w jednej drużynie / Tomasz Pogonowski / Fundacja Pomagamy Nie Ziewamy

    • cały dzień
    Speakers
  • Warsztaty z pieśni tradycyjnych / Daria Fedde, Małgorzata Ciepłuch / Vatra – Pieśni Tradycyjne

    • 14:00
    Speakers
  • Wystawa / WL4

    • cały dzień
    Speakers
  • Warsztaty o równości w związku / Fundacja Centrum Praw Kobiet

    • 16:00
    Speakers
  • Warsztaty i animacje / Stowarzyszenie Sportowe Ich Własna Liga

    • cały dzień
    Speakers
  • Przytulanka dla każdego / Ela Żbikowska, Barbara Belecka / Stowarzyszenie Przyjaciół Piecek-Migowa w Gdańsku Dom Sąsiedzki

    • 17:00
    Speakers
Scroll to top