Speaker

Warsztatownia 1

  • Malowanie toreb i koszulek „Konstytucja” / Małgorzata Antuszewicz / Komitet Obrony Demokracji Region Pomorze

    • 17:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Kaszubskie kwiaty / Agnieszka Gleinert-Pobłocka, Krystyna Guzińska / Kaszubski Uniwersytet Ludowy

    • 16:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Prelekcja Ogród Miejski PLONY / Michalina Jasińska, Agata Biernacik, Emila Dorniak / Fundacja PLONY

    • 15:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Warsztaty tworzenia, malowania swojej własnej koszulki / Agnieszka Maliszewska / Fundacja Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego

    • 14:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Zrób sobie broszkę / Agnieszka Gleinert-Pobłocka / Kaszubski Uniwersytet Ludowy

    • 13:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Stacja Pokoju / Julia Woźniak, Maciej Rotowski / Peace Ambassadors Poland

    • 12:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Ankieta Kuja Kuja / Klaudia Khan / Alight

    • 11:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Jak rozmawiać na trudne tematy? O wykorzystaniu sztuki w procesie edukacji / Joanna Borowiec, Anna Julia Lewandowska / Fundacja Q Sztuce

    • 10:00
    • D2 : Niedziela, 5 czerwca 2022 r.
  • Cyrylica graficznie i artystycznie / Tanya Bakum, Dmytro Krasnyi / Fundacja Mewka

    • 17:00
    • D1 : Sobota, 4 czerwca 2022 r.
  • Wyraź się przez sztukę / Danuta Sosonowa, Joseph Łapiński / Stowarzyszenie Przyjaciół Piecek-Migowa w Gdańsku Dom Sąsiedzki

    • 16:00
    • D1 : Sobota, 4 czerwca 2022 r.
  • Warsztaty ogrodnicze

    • 14:30
    • D1 : Sobota, 4 czerwca 2022 r.
  • PALETA KOLORÓW – warsztaty malowania / Nadia Mishchenko / Stowarzyszenie Magnolia

    • 13:00
    • D1 : Sobota, 4 czerwca 2022 r.
  • Warsztaty eko dla dzieci / Klaudia Schielmann, Vanessa Kulak / Fundacja Pomagamy Nie Ziewamy

    • 12:00
    • D1 : Sobota, 4 czerwca 2022 r.
  • Mama i tata idą głosować. Warsztaty edukacyjne dla dzieci / Wiktoria Krezymon / Stowarzyszenie Razem w Europie

    • 11:00
    • D1 : Sobota, 4 czerwca 2022 r.
  • Warsztaty tworzenia ozdób dla każdego / Danuta Płuzińska-Siemieniuk / ISE Dolne Miasto

    • 10:00
    • D1 : Sobota, 4 czerwca 2022 r.
Scroll to top